Wykładziny podłogowe – najczęściej wybierane do naszych domów.

Wykładziny podłogowe są używane często w naszych mieszkaniach i dzielone są na wykładziny wielowarstwowe i jednowarstwowe.
Przy doborze wykładziny zalecamy konsultację z profesjonalistami, gdyż dobór odpowiedniej wykładziny do pomieszczenia i zastosowania pozwala cieszyć się przez długie lata z dokonanego zakupu.
Wykładziny wielowarstwowe zbudowane są z podkładu i warstwy użytkowej, składającej się z warstwy nośnej, dekoracyjnej i powierzchniowego zabezpieczenia przed ścieraniem, uszkodzeniem, zabrudzeniami itp.
Warto zwracać uwagę przy zakupie na grubość, gdyż firmy produkujące podają grubość całej wykładziny i grubość warstwy użytkowej. W przypadku wykładzin elastycznych jest to grubość warstwy dekoracyjnej z zabezpieczeniem, a w przypadku wykładzin dywanowych - wysokość włosia.
W odróżnieniu wykładziny jednowarstwowe posiadają na całej grubości jednolitą strukturę, a warstwą użytkową jest cała grubość wykładziny.

W naszej ofercie istnie możliwość zakupu wszystkich dostępnych rodzajów wykładziny, wraz z pomocą naszych pracowników dokonania wyboru najkorzystniejszego materiału. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

F.H.U. MUSIAŁ DZIAŁALNOŚĆ SWĄ PROWADZI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI JAK RÓWNIEŻ EUROPY. OFERUJEMY RÓWNIEŻ FACHOWE DORADZTWO wUKLADANIU RÓŻNYCH WZORÓW, ORAZ DOBORZE MATERIAŁÓW.